Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajamból barna?

Festett szőke hajamból barna?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajszínem sötétbarna, nem feltétlenül olyanra akarom, de valami olyan barnára ami nem üt el nagyon a lenövésemtől...

Most ilyen a hajam:

[link]

(akinek nem nyitja meg = sárgás beütésű szőke)

és nincs pénzem fodrászra, ezért otthoni festésre gondoltam.

Hány alkalom kell, milyen festékeket vegyek, mivel kell számolnom?



2015. okt. 26. 00:00
 1/9 A kérdező kommentje:
A képen a fény miatt nem egyértelmű, de az egész hajam szőke, nem ilyen vörös mint a képen felül :D
2015. okt. 26. 00:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen barna festék befogja,elég egyszer festened.Én is most lettem szőkéből barna.Imádom!
2015. okt. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De azt hallottam vissza kell pigmentálni (vagy mi)
2015. okt. 26. 08:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Otthon is megoldható a visszapigmentálás, ha megvan milyen színt akarsz akkor veszel annál 1-2 árnyalattal világosabbat (és meleg árnyalatot mindenképp) 3% oxival 1:2 arányban kevered és felkened 15 percre. Lemosod, szárítod, és jöhet az igazi festés.
2015. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jézusom én ehhez nem értek....
2015. okt. 26. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor mit okoskodsz?

Fesd be és kész!

Ha nem pigmentálod vissza akkor mi lesz?

2015. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem pigmentálod vissza akkor annyi lehet hogy zöldülni fog a hajad ahogy kopik a festék majd, szóval gyakran kell újra festeni majd. Ami nem lesz szerencsés dolog mivel a képen látszik hogy a hajad már így is pocsék állapotban van, lehet néhány festés után már letörik a nagy része annyira tönkremegy. Meg hát a roncsolt hajból kopik leggyorsabban ki a festék.

Legjobb lenne rövidre vágni igazából, és nem festegetni. A hajad láthatólag nem bírja ezt a sok vegyi anyagot.

2015. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kössz xd

hülye leszek rövidre vágatni, èpp hogy megnőtt!

2015. okt. 26. 15:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért van pocsék állapotban a haja?

Biztos hogy jó képet nyitottál meg?

2015. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!