Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet csinálni ilyen...

Mit lehet csinálni ilyen sötét karikás szem ellen?

Figyelt kérdés

Hozzátartozik a dologhoz, hogy 10 órát alszok minden nap, 3 liter vizet iszok, multivitamint szedek. Még se változik semmi. Mit csináljak, hogy ne ilyen legyen a szemem?

[link]

A másik kérdés, hogy mit csináljak a bőrömmel, hogy szép sima legyen? Most így néz ki:

[link]

Ezek mitesszerek, vagy miért ilyen a bőröm?



2015. okt. 21. 17:31
 1/5 anonim válasza:

A szemed ilyen és kész, nem lehet vele mit tenni, így kell elfogadni. Én vérszegény vagyok, nekem gyakran táskás.

Az orrodon azok miteszerek. Menj el egy kozmetikushoz, ő megcsinálja

2015. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is karikás a szemem, pedig próbálok sokat aludni, és sok vizet inni. Egy időben a zöld tea filterét raktam a szememre, mert elvileg az is jó rá. Elvileg... de én nem láttam változást.
2015. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha a vér Na szintje 140 milliekvivalens alá csökken a vér besűrűsödik és megáll a szem alatti kapillárisokban a vér.

Nahát a végeredmény a karikás szem.

[link]


A 142 mmol/l es Na koncentráció a legegészségesebb, amit 2l folyadékfogyasztás mellett, 16,6g sóval lehet elérni.


Az a tapasztalat hogy akit infúzióra kötnek elmúlnak a karikái mert 1 l infúzióban 9g só van.


Az egy más dolog hogy a referenciatartományokat meghamisították 135-145 mmol-ra.

Tessék elolvasni tejfalussy andrás cikkeit,

2015. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sose higgy azoknak akik mindenre rávágják hogy genetika
2015. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#3

Erről bővebben? Látok benne igazságot, nekem is infúzióra kötés után szinte a nagy sötétségből nagyon pici maradt nagyon jól éreztem magam ebből a szempontból. Hogy lehetne elérni még ezt máshogy?

2020. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!