Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerekebb arcú lányoknak jól...

Kerekebb arcú lányoknak jól áll az emós beütésű, tépett haj?

Figyelt kérdés

Ha igen mért, ha nem mért?? És teljesen vágassam le vagy hagyjak egy néhány hosszú tincset alul?? Nemtudom hogy csináljam itt van néhány kép.


Rövidebb hajak:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Néhány szál hosszabb tinccsel:


[link]


[link]


[link]


A hajszínek ne zavarhajan titeket.. (én nem akarom befesteni.) AMUGY NEM AKAROK EMÓS LENNI CSAK NEKEM BEJÖN AZ A HAJ.. ;) Légyszives ne csináljatok ebből nagy cikruszt. :D

Előre is köszi mindenki válaszát..

Minál többen válaszoljatok légyszives. És főleg olyanok válaszoljanak akiknek ilyesmi hajuk van, hogy ajánlják-e nekem vagy nem (mármint egy 14 éves lánynak). Előre is kösz mégegyszer :))


Ja am 14 lány


2010. márc. 16. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
a hosszú hajúak azok nem emo hajak, hanem scene hajak de mind1
2010. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem a képeket a 3. csaj akinek kerek az arca és neki jól áll a többi csajnak keskeny vagy ovális és hegyes álla van nekik még jobban.

Am a rövid hajat is meg lehet csinálni úgy,h az ne kerekítse az arcot, ha nem tűzöd fel és féloldalt van elválasztva szal sztem jól állna neked, mondjuk azért a rövid hajhoz kell 1 szép arcberendezés hiszen jobban kiemeli az arcot mint a hosszú haj. Remélem segítettem. Jah és sztem azt a hosszú tincseset felejtsd el.

19/L

2010. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

hehe,ismerem a spongyabobos t-shirted csajt.:D


Egyébként, a kerekebb arcúaknak a hosszú haj, míg ha ovális az arcod,mindenféle haj tökéletesen áll.

Viszont ha nem szeretsz sokat dekkolni a tükör előtt,ne csináltass emo frizkót,mert sok vele a baj.Ha lelapul már nem áll jól,ha oldalra csúszik már nem áll jól, de ha téged nem zavar hogy nem áll tökéletesen, akkor semmi gáz.

Nekem is kisze-kusza,kit izgat.

Szerintem ha azt írtad hogy ˝kerekebb˝ arcú,ami nem teljesen kerek,tehát ovális, akkor nyugodtan cisnáltass,jól fog állni,nyugi! :)

2010. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszke a válaszolat.. :DD
2010. márc. 17. 15:14
 5/10 A kérdező kommentje:
*válaszokat xDD
2010. márc. 17. 15:14
 6/10 anonim ***** válasza:

a hosszú hajúak azok nem emo hajak, hanem scene hajak de mind1


a scene az emo egyik fajtája de mindegy ;)

2010. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: 2010-03-16 20:23



akkor akit te "ismersz" az fake:'D mert azegy amerikai csaj..:D aki sitemodellkedik:)

2011. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

előzővagyok mégmindig xd

jaa, és ha kerekebb az arcod, válassz valami hosszabb oldalfrufrut, nehogy rövid oldalfrufrut vágass,mert borzalmasan összenyomja az arcot.. tapasztalat, jaa és a "hosszútincs"esek póthajasak.:D nekemis van póthajam és azzal azért jobb:)

2011. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a képről ismerem te okos. XD...
2011. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
képet*
2011. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!