Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striáimat szeretném eltüntetni...

Striáimat szeretném eltüntetni, és most 2 módszerrel próbálkozok. Hogy hangzanak ezek?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, hogy valaki eltudta tüntetni a striáját, hogy: dörzsölte-dörzsölte szivaccsal amikor zuhanyzott és utána bekente testápolóval.

Aztán meg a babaolaj is jó rá, és még azzal kenem.


2010. márc. 16. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:
"Eltüntetni" :/ :(
2010. márc. 16. 17:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még soha nem hallottam róla, hogy a striákat el lehetne tüntetni. Ha egyszer kialakul, akkor már örökre megmarad, csak idővel elhalványul és gyöngyházfényűvé válik. Na persze plaszikai sebész el tudja távolítani, de az már más dolog.

Ha mégis el lehet tüntetni, akkor én is kíváncsi vagyok, hogy mivel, mert nekem is van:)

2010. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A keresőbe írd be, hogy: stria. Sok embernek sikerült megszabadulni tőle ! :| És akár furcsa módokon is, de sikerült.
2010. márc. 16. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

A striákat nem lehet eltüntetni csak a színüket változtatni.

Azért nem mert amikor ezek keletkeznek a kötőszövetek repednek meg, melyek többé nem regenerálódnak.

Eleinte pirosas, lilás színe van.

Ilyenkor ajánlott sokszor testápolóval kenegetni, hogy ne nagyobbodjon meg.

A végleges stria gyöngyház fényű.

Nekem is van a csípőmön és a fenekemen :/

De ez van.

:) Ne azért szeressenek.

2010. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért elakarok érni pozitív eredményeket! Sokaknak sikerült, olvastam. Még otthoni módszerekkel is.. :(:/
2010. márc. 16. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok sport és víz bevitel

Világ legjobb módeszer mindenre, csak renderesen kell űzni.

2010. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!