Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék ilyen hajat...

Hogy tudnék ilyen hajat csinálni? 16/f

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet szeretnék de nem tudom hogy csináljam meg egyáltalán hogy kezdjek bele.


A hajam megvan hozzá, azaz kb ugyanekkora fent, és oldalt ugyanígy körbe van vágva.


Hogy tudnám megcsinálni? Örülnék ha esetleg leírnátok, vagy linkelnétek valamilyen forrást leírást vagy videót amiből megtudhatom hogy hogyan csináljam meg.


Előre is köszönöm.


2015. okt. 11. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Fúj-fúj-Ne !Ne!Mindenki ilyen förtelmes mohauk séróval mászkál,nagyon okádék tudd lenni....
2015. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
1.Okádék 2.Unalmas 3.Azért unalmas mert mindenkinek ilyen a haja
2015. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen a haj fazonom és most még 3 hétig kb nem is megyek a fodrászhoz és nem is tudom megcsinálni a hajam. Suliba úgy megyek be mint egy idióta egyszerűen nem tudom sehogyse megicsáéni segítsetek.
2015. okt. 11. 20:55
 4/6 anonim válasza:
2015. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fuuuuuujjjj ne tedd gáz!
2015. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt te is meg tudod csinálni magadnak otthon. Szerezz egy bilit, rakd a fejedre, és nullásgéppel nyírd körbe a fejed a bili széle mentén.
2015. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!