Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lenne "gáz", ha...

Mennyire lenne "gáz", ha fiúként kipróbálnék egy új hajszínt, de csak úgy (ha van olyan), hogy néhány mosás idejéig van csak fent?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, szeretném kipróbálni, hogy hogyan állna egy világosabb hajszín, most a mostani sötétbarna, mert szerintem jól állna. Nem befestetni szeretném, csak ha van olyan festék, ami csak néhány hajmosás idejéig van fent, kipróbálnám, hogyan állna a világosbarna vagy a szőkésbarna haj.

Előre leszögezném, tudom hogy ez eléggé feminim dolog, és jellemző az ilyen dolgot, mint hajszínváltoztatás leb*zizni, de nem vagyok meleg, inkább csak kíváncsi arra, hogyan állna más hajszín.


Be merjem vállalni a festést?


2015. okt. 10. 20:34
 1/7 kizcar válasza:
Ha neked nem gáz, akkor hajrá. Én is nemsokára változtatni akarok a hajszínemen, szemöldökszínemen férfi létemre. De előtte kérd ki valaki hozzáértő tanácsát a színnel kapcsolatban! Vagy esetleg photoshoppal változtassál valamelyik képeden.
2015. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A schwarzkopfnak van olyan szinezöje, ami pár hét alatt kikopik - minden mosásnál kevésbé látszik és feltünö lenövés nélkül vissza tudsz térni az eredeti hajszinedre.


Mellesleg ha tényleg jobban áll a világosabb szín, akkor nyugodtan festheted is, csak elég gyakaran kell a tövét utána szinezni.

2015. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Színezőnek hívják azt, amit keresel, viszont sötétből világosat azzal nem nagyon tudsz csinálni, mert előbb le kellene szívni a hajadat fehérre, hogy rendesen befogja a világosabb szín. Ha rövid a hajad, adhatsz egy esélyt a festésnek is, legfeljebb átmész a fejeden hajnyíróval, ha elkezd lenőni, így nem kell újrafestegetéssel szórakozni.
2015. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz egyáltalán. ha akarod, akkor nyugodtan.
2015. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék hatalmas nagy átalakítást, csak 1-2 árnyalattal világosabb barnát a sötétbarnából.
2015. okt. 10. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj csak a sötétbarna hajadat nem tudod vilàgosabbra színezni. Csak vilàgosat lehet sötétebbre. Viàgosítani, szőkíteni lehet, ami azt jelenti hogy a hajadból eltàvilìtjàk a pigmenteket, és kap egy àrnyalatot is. Szóval az eredeti hajszìned csak lenövevesztèssel kaphatott vissza, esetleg visszafestetted sötètbarnàra ha nem tetszik.
2015. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a mai világban már teljesen természetes, mindennapos. Azt hiszem, ezen a traumán már átesett a társadalom, jó tíz évvel előbb, mint a szűk ruhákon, a szőrtelenítésen, meg a fülbevalókon...


Gáz maximum az szokott lenni, amikor valaki a természet által jól kitalált, mások által irigyelt emberi hajszínét átfesti valami ízléstelenebb, nyomottabb borzalomra. (Ezt most nem neked szántam, de az utcán látható hajfestések eredményének nagy részéről ez a véleményem.) Amúgy azt, hogy "jó ízléssel" milyen hajszín való és nem való valakinek, azt a szeme és a bőre színe bekorlátozza. Sokan elrontják magukat, plusz még a szemöldökük színét is elfelejtik hozzáigazítani, tovább rontva az egyre bizonytalanabbá váló összképet. Na ezekre figyelj inkább oda, ne a bxzizókra.

2015. okt. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!