Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű a hajad? Fested...

Milyen színű a hajad? Fested vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha fested akkor miért? Milyen az eredeti szín? Nem tetszik? Őszülsz? Vagy mi okból? Van aki azért festette be a haját meg egy kedvencének/példaképének is olyan van?

Kort és nemet is írjatok, köszi:)


2010. márc. 15. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 19 éven át unalmas barna hajam volt, valahogy nem tudtam vele sosem megbékélni, így szőkére váltottam (5 éves korom óta ez volt az álmom...gondolom a Barbie mániámnak köszönhető :) ). Ez a szín jobban áll, jobban érzem magam vele. Persze ha idősebb leszek ez már nem lesz jó, akkor majd gondolom visszaváltok barnára. De most nagyon jó így. :)

21/L

2010. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Természetes világos szőke hajam van, az az igazi hamvas világos szőke ami az északi embereknek van =)

Semmi pénzért nem cserélném el másra/nem festeném be.

2010. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sötétbarna természetes hajam és szemem van. Meguntam és befestettem kékesfeketére. Kár volt. Valahogy jobban megy hozzám a barna, az arcszínemhez jobban passzol. De hát így jártam. :S amíg barna volt a hajam,meg voltam győződve róla hogy jobban fog állni a fekete,de most valahogy nem igazán tetszik...már szeretném vissza a hajam,de várhatom meg mig lenő...:( Tudjátok mindig az kell, ami nincs :)

Ezentúl ha befestem,maximum sötétebb barnára fogom festeni,mint az eredeti,de soha többet kékesfekete...

25/L

2010. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

természetes barna.- [link]

És ilyenre festem.- [link]

2010. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

platinaszőke,festetem

13/L

2010. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Felül világosszőke, alul világosbarna. Régebben szőkésbarna volt, csak felül kiszítta a nap, és azért világosszőke, alul pedig bebarnult.

Nem festettem még soha [sem melír, sem satír, se semmi], és egyelőre nem is tervezem. Ha már őszülni kezdek, akkor festeni fogom, de az még messze van.

Esetleg majd most, 2011 nyarán ki szeretném szőkíttetni egy picit, hogy világosabb legyen.

Imádom a hajamat, mert + még nagyon göndör is [bár már majdnem 1 éve beszárítom, vagy kivasalom, de csak olyan 2-3 hetente], azért imádom, mert mindenki azt hiszi, hogy be van festve, meg be van dauerolva, pedig nem :)

Ja, és nem őszülök xD


13,5/L

2010. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!