Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfestéktől hullik...

A fekete hajfestéktől hullik a hajam. Le kell szivatnom?

Figyelt kérdés
Először 2 hónapja festettem be az eredeti sötétbarna hajamat feketére tartós hajfestékkel.azóta még 2x. Azt vettem észre, hogy jobban hullik a megszokottnál.Olvastam, hogy a feketétől hullhat.Az lenne a kérdésem, hogy ha veszek valamilyen hajhullás elleni szert(pl.: Varga hajcsepp),és nem festem többet feketére...hanem hagyom kikopni, és mondjuk sötétbarnával festem tovább, akkor ez elég vagy le kell róla szivatni a feketét, hogy megálljon a hajhullás? előre is köszi a válaszokat....fodrászok véleményének külön nagyon örülnék, vagy ha valakinek van ilyesmi tapasztalata?

2015. okt. 7. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Leszívatni semmiképp mert akkor még jobban hullik majd a szívatás miatt. Hajradírt használj.
2015. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy leszívasd, akkor még intenzívebben fog hullani. A radír jó ötlet lenne, csak az a baj vele, hogy pont a fekete színű festéket nem nagyon "mozdítja" meg. Szerintem várd meg míg lenő, és a későbbiekben valamilyen ammóniamentes festékkel próbálkozz, lehetőleg ne fekete színt. A hajhullást pedig kezd el kezelni.
2015. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a sötétbarna, csokibarna jó megoldás lenne a fekete helyett?
2015. okt. 7. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Jó a barna, de azért 6-os színmélységnél ne legyen sötétebb szerintem. Ha bemégy egy fodrászkellékesbe ott tudnak adni ammóniamentes hajfestéket, meg hozzávaló oxit is, és meg tudod nézni a színskálát.
2015. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tehát ha benne marad a hajamba a fekete....ami most van, de nem festem tovább, vagy mondjuk barnával próbálkozom...és használok valamilyen kezelést rá...akkor megáll a hullás, és visszanő, nem baj, hogy benne marad a fekete? bocsi, hogy ennyit kérdezek, de eddig hosszú szép hajam volt és nagyon megijesztett ez az egész.előtte is hullott mikor nem volt befestve, de nem ennyire...
2015. okt. 7. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A hajad nem azért hullik, mert fekete, hanem azért mert a hajfesték kikezdte a fejbőrödet és a hajhagymáidat, rosszabb esetben pedig annyira tönkre tette a hajad hogy az törik a tövénél. Nézd meg a kihullott hajszálad végét, ha van rajta egy pici vastagodás, akkor hullik, ha nincs akkor törik, ebben az esetben már sokat nem tehetsz növeszd le és lehetőleg ne fesd semmivel. Amennyiben csak hullik, festheted de csak kíméletesen és a fejbőrödet kúrálni kell valamivel az lehet a Vargacsepp ha az nem használ akkor Sentiree. Viszont ha már előtte is hullott érdemes lenne megnézetni magad orvossal hátha valami belső gyulladásod van vagy vitaminhiányod.
2015. okt. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!