Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy gyorsan...

Kistakacs95 kérdése:

Mit tegyek, hogy gyorsan nőjön a hajam?

Figyelt kérdés
Egy ideje már rövid a hajam, mert a fodrászom le vágta fülmagasságig. És töredezik is. Póthajam van most, de azt is rosszul tette fel, persze. Hullik is, és töredezik is. Van erre valami kapszula, hajszesz, vagy bármi más??

2015. szept. 21. 15:50
 1/6 anonim válasza:
ne legyen vasalt, ne legyen festett, hajszarito ne legyen tul forro. babysampont hasznalj. valoszinu, h a pothajtol hullik, ugyanis tulsagosan megterhelted vele a hajtoved, nem birja el azt a sulyt. helyedben levetetnem, es turelmesen varnek. nekem egy ev alatt cici felettibol koldok alatti hajam lett ;)
2015. szept. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Baby sampon? És Te is azt használtad,azért nőt meg? :) Egyebkent,le akarom vetetni a pothajam nem sokara mostmár mert igen,én is észre vettem,hogy huzza le nagyon a hajam. :/ Vasalni is sokat vasaltam.. De egy ideje már azt sem.
2015. szept. 22. 20:14
 3/6 anonim válasza:
azert hasznaltam azt sokaig, mert nincs tele mesterseges anyagokkal= nem karosit annyira
2015. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget! :)
2015. szept. 23. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Maszirozd a fejborodet,hajmosasnal is maszirozd tovabb,mert az serkenti a novekedest. Kis ideig mellőzd a hajfestest,hajlakkot,habot meg ezeket. Esetleg probald meg a ricinus olajat,de azt mondjak attól hullik a haj,mert eltomiti a hajhagymakat.
2015. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hűha, még jó hogy nem vettem meg a ricinus olajat. Pedig mindenki mást mond róla. akikkel eddig beszéltem mind azt mondták, hogy nől tőle a haj. De igen logikus, hogy olajos és eltömíti a hajhagymákat. Hajat festeni 3 hónapja már hogy nem festettem, viszont hajlakkot hasznalni szoktam, a baba hajaim miatt, de akkor mostmar az is felejtős. :D Még azt is olvastam, hogy illóolaj is jó a hajra felmelegítve. Bele kell dőrzsölni a hajba. Állítolag az is növeszti. Valami vélemény erről?
2015. szept. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!