Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Problémás bőrre milyen arctisz...

Problémás bőrre milyen arctisztítót és tonikot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kombinált-zsíros rosaceás bőröm van. A homlokom, orrom és állam nagyon zsíros, az arcom egyik oldala rosaceás és itt néha száraz, a másik oldal talán normálnak mondható. Szóval elég problémás.

Milyen lemosót és tonikot ajánlotok?


2015. szept. 21. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem zsírosra a Bioderma Sebium habzó lemosója vált be, nem szárított, kifejezetten fellélegzett tőle a bőröm. Egy próbát megér, nem olcsó, de cserébe sokáig elég. Amit még dicsérnek, az a La Roche-Posay micellás arctisztító gél, anyumnak meg is vettem, imádja. A lényeg, hogy olyan terméket válassz, amiben nincs denat. alcohol, mert az a rosaceás bőrt még jobban tudja irritálni.
2015. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Balea Med Ultra sensitive arclemosó

Olcsó és jó, érzékeny bőrrel is kompatibilis. Tonikja is van, de azt még nem próbáltam.

2015. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
A Balea lemosó jó, tonik esetében mindenképp kerüld az illatosított és alkoholos tonikokat!
2015. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!