Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A frufru mostanság nem divat?...

A frufru mostanság nem divat? Vagy vágathatok nyugodtan?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jól áll, divattól függetlenül jól fog állni :)
2015. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AnnaMio ***** válasza:

Valamilyen formában mindig divat, de ha nem vagy biztos a döntésedben, akkor ne a divat szerint válassz, mert nem feltétlenül lesz előnyös, és nagyon hosszú időnek fog tűnni, amíg visszanő. Szerintem nézegess különféle stílusokat, mert ebben is lehet változatos az ember. Minden fejformához van megfelelő frufru, szóval bizonyos értelemben mindenkinek jól áll. Esetleg kikérheted fodrász véleményét, hogy milyen stílust jvasol. Amit érdemes figyelembe venni:

- sokszor gyorsabban zsírosodik, mint a haj többi része, mivel folyamatosan érintkezik az arcoddal, izzadsz alatta és gyakrabban piszkálod, ezért lehet hogy a hajmosások között külön tisztítanod kell

- a homlokodon keletkezhetnek tőle (zsírosabb haj, hajformázó készítmény miatt) pattanások

- lehet, hogy már kéthetente vágatni kell, bár ez könnyen megtanulható magadnak (ha érdekel, akkor ezt kifejtem bővebben)

- ha a hajad hullámosodik vagy könnyen lapos lesz, akkor lehet, hogy minden reggel be kell szárítanod/ki kell vasalnod, illetve könnyű elaludni, szóval vízes hajjal sose szabad lefeküdni

Persze nem biztos, hogy ezek a problémák jelentkezni fognak, az én frufrum elég jól elvan kevesebb törődéssel is :D

2015. szept. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért, ha nem divat, nem vágathatsz?

Hülye kérdés lvl 99999

2015. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!