Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki melíroztatja a haját,...

Aki melíroztatja a haját, nektek sem festi be a tövét a fodrász? Én értem, hogy nem érhet a fejbőrhöz, de amikor kijövök a fodrásztól olyan, mintha 2 hónapos lenövésem lenne!

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A melír nem ér a hajhagymához,nem olyan mint a festés.

De szerintem neked rosszul csinálja a fodrász mert nem kéne,hogy így látszódjon...

2010. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam életem legalább 10. fodrászánál és mindegyikkel az a tapasztalatom, hogy nem nyomja az ecsetet a fejbőrömhöz, hanem csak megközelíti, így kimarad ott 3-4 mm...
2010. márc. 11. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt a tanult profi fodraszok igy csinaljak, mert ha tovehez rakjak,akkor a szokito szetterul a fejboron es tove foltos, pacsnis lesz a tove.
2010. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent a totol egy 0.5 - 1 centire kell rakni.
2010. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na jó, de így meg semmi értelme, mert olyan mintha le lenne nőve, nem?!
2010. márc. 11. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:

09.44es vagyok.

Akkor jól csinálja.Azt hittem nagyobb helyet hagy ki a hajtőnél.

2010. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom se festi be a tövét, mert a melírozó sapka nem is engedné. De szerintem nem is szabad, hogy a fejbőrhöz érjen a szőkítő. Ha nem a sapkás megoldást használod, hanem a papírost, akkor valamivel jobban be tudja kenni a hajadat a töveknél, de akkor sem teljesen.
2010. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!