Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jártatok már a IX. Ker-i,...

Jártatok már a IX. Ker-i, Lónyay utcai kozmetikában (Ilcsi)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sohasem voltam kozmetikusnál, de most már úgy látom el kéne mennem, mert a sok ****... cucc csak pénz kidobás volt... és szeretnék végre egészséges, szép bőrt az arcomon, ugyanis most pattanásos.

Ez nincs messze a sulimtól, már ez a kozmetika...és úgy gondoltam ide mennék.


Mennyibe kerül egyébként egy kezelés, amitől meggyógyul az arcom?

Milyenek ott a kozmetikusok?



Köszi!


2010. márc. 10. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

én a 13. ker. tátra u. 28-ba járok, nagyon ügyes, szakképzett kozmetikusokhoz, akik nagyon kedvesek és segítőkészek. 6500 a kezelés, profi anyagokkal (nem Ilcsi, annál sokkal jobb) számtalan pakolással, egy fantasztikus masszázzsal, és utána tényleg gyönyörű lesz a bőröm, hetekig. tőlük vettem krémet otthonra, amit ajánlottak, és az is nagyon sokat segít. mindig alig várom a köv. alkalmat.

szerintem ilyenben nem érdemes a legközelebbit választani, én 1,5 órát utazom hozzájuk, de nekem nagyon megéri így is, nem bántam meg!

ők tényleg profik és korrektek.

mert nem mindegy ki nyúl az arcomhoz, nehogymár félrekezeljenek...

2010. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fúú! Köszi! Nagyon nagy segítség volt!
2010. márc. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!