Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy szükségem lenne tanácsra,...

Nagy szükségem lenne tanácsra, hajfesték témában! Milyet vegyek, hogy ilyen színt érjek el?

Figyelt kérdés

Balayage-melírozást szeretnék a hajamba, fodrászhoz nem mennék,mert eddig háromszor voltam hajfestést illetően és sosem volt olyan ahogy elképzeltem,sem a forma,minták,sem a szín.Egyik sem figyelt igazán mit akarok,gyorsan letudták fél óra alatt és a nem kevés pénzt meg kérték.


Van egy ügyes kezű barátnőm, ő megcsinálná ezt nekem,csak az a bibi,hogy ő sem ért a hajfestékekhez.

És ez lenne a legfontosabb.

Volt ombre a hajamban, szőkítéssel, de csibesárga árnyalatú lett,és nem tetszett.


Most gondoltam festékkel próbálom,de nem tudom milyen legyen,hogy szép hamvas színű legyen. El lehet érni világosbarna hajba szőke festékkel ilyen hatást?

[link]

pont ilyet szeretnék. Kell keverni hozzá valamit? Milyen festéket válasszak?

Nagyon örülnék,ha egy segítőkész emberke olvasná a kérdésem és ellátna pár tanáccsal! 18L


2015. aug. 23. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen hamvasan szőkítő festékek? Vagy egyszer megint lekell szívni a színt aztán ráfesteni festéket?
2015. aug. 23. 22:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel barna a hajad, szerintem le kell szívatni sajnos. Festékből meg szerintem egy árnyalattal világosabbat, mert pl nekem mindig sötétebb lesz az eredmény mint a dobozon és akiket ismerek, azoknak is. Én szőkítéssel mondjuk inkább elmennék fodrászhoz, mert azt egyedül csinálni elég veszélyes.
2015. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor a képen levő lánynak is valószínüleg le van egyszer szívva, aztán festve?

:(

Akkor költhetek megint egy csomót fodrászra...

Pl ha nem szívatja le nagyon,hogy ne roncsolja úgy a hajam, már akkor is befogja a szőkés festék?

2015. aug. 23. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:

A leszívatás és festés mindenképp roncsol, ha gyenge, vagy vékonyszálú a hajad akkor inkább ne csináltass ilyet mert úgyis le fog töredezni hamar és ronda lesz.

Ezt mindenképp fodrásznál kell csináltatni, ráadásul nem átlag fodrásznál, hanem olyannál aki ezt tanulta, sokat gyakorolta, pl mesterfodrász. Otthon nem tudod megcsinálni.

2015. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!