Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van e olyan kék hajszínező,...

Van e olyan kék hajszínező, ami a sötétebb hajon sem lesz zöld?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja kiszőkítettem és rózsaszínűre festettem a hajam alsó felét (ilyen ombrésan)... egész jól sikerült, az átmenet is meg minden. A rózsaszín után szeretném kipróbálni a kéket. A rózsaszín már nagyrészt lekopott, de nem akart lejönni teljesen, ezért újra kiszőkítettem, de valamiért nem sikerült eltüntetni teljesen a rózsaszínt. Vagy nem tudtam rendesen lefedni vagy nem hagytam rajta elég ideig, de most kb vannak nagyon szép világosszőke részek is a hajamban, de jó része kicsit narancssárgás, néhol egész sötét. Egyenlőre jól bírja a hajam, még mindig selymes és puha a tapintása, és nagyon eltörve sincsen, de nem szeretném harmadjára is kiszőkíteni, mert nem értek hozzá és nem tudom, meddig lehet vele kísérletezni. Viszont hallottam és láttam is ismerőseimen, hogy a sötétebb részeket zöldre fogta be nekik a kék színező, azt pedig semmiképpen nem szeretném. Tehát a kérdés az, hogy van e olyan kék színező, ami tényleg kékre fogja be mindenhol, maximum több-kevesebb intenzitással, vagy más árnyalatokkal (így legalább szép lenne az átmenet is)?
2015. aug. 20. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A tiszta kéknek minden esetben fehér alap kell. Ha sárgás, akkor a végeredmény zöld lesz. Vegyél hamvasítót.
2015. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Színkeverés: kék + sárga = zöld, a hajon is így működik. Szóval sárgás alapon a kékből zöld lesz. Ha kékre akarod ahhoz fehéres, hamvas hajat kell először csinálnod.
2015. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!