Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pécsett nagyon profi fodrászt...

Pécsett nagyon profi fodrászt tudna e valaki ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan szakember érdekelne, aki meg tudja állapítani, hogy mi áll jól és akár szabad kezet is lehet neki adni. Aki tisztában van az aktuális trendekkel, de figyelembe veszi az arcformához, személyhez illő stílusokat is. Tudtok ilyen fodrászt?
2015. aug. 17. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Dudás-Hajas Szalon. Amikor először időpontot kértem, mondtam pár szót a magamról, a stílusomról, arról, hogy milyen a hajam és mit szeretnék. Ők pedig ajánlottak konkrét fodrászt, azóta is hozzá járok, pedig Pécsről már elköltöztem.

Rossz frizurával még nem láttam kijönni onnan senkit.

2015. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ! Még annyit megkérdezhetek, hogy nagyjából mire számítsak, mennyibe fog ott kerülni egy hajvágás?
2015. aug. 18. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fodrászomnál 7000 Ft egy vágás, függetlenül attól, hogy rövid, félhosszú, vagy hosszú a hajad. Kb. ilyen árra számíthatsz szerintem a szalon bármelyik fodrászánál. Bár a szalonvezetőnél biztos drágább kicsit. :) Jó szépülést! :)
2015. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettél :)
2015. aug. 18. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!