Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont, balzsamot,...

Milyen sampont, balzsamot, hajápolót használjak?

Figyelt kérdés

A hajam teteje nagyon zsírosodik, általában már a hajmosás utáni 3. napon fel kell fognom. Azonban a vége nagyon törik. Olyan mértékben, hogy hajvágás után 1-2 héttel ismét megjelennek a töredezett hajvégek.


Már 2 éve próbálkozom samponokkal, balzsamokkal és hajápolókkal. Eddig a Gliss Kur hajtöredezés elleni samponjait+balzsamjait használtam, mellé pakolást, sprayt és hajápolót/olajat. Sajnos egyik sem használt igazán. Igaz már jobb állapotban van, csak a hajam legalsó rétege törik, de az még mindig nagyon. Nem zavarna ennyire, hogy folyton le kell vágni, de nagyon, nagyon szeretném megnöveszteni. Valaki tud segíteni? Valaki tapasztalt már ilyet?


14/L



2015. aug. 17. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt a baj, hogy nagyon sok hajápolási terméket használtál. Annyi terméket használsz,hogy már kárositja a hajat. A legjobb egy regeneráló sampon lenne+egy balzsam/olaj.Én samponból a Garniel Ultra Doux regeneráló samont, olajból pedig a Kérastase Elixir Kultime oléo complexeét ajánlom.Az olajjal csak a hajvégeket kend be, mert különben felül még zsirosabb lesz a hajad.
2015. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! A hajápolót, olajat mindig csak a végére használtam.
2015. aug. 17. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!