Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy lágyabb...

Mit tehetnék, hogy lágyabb legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Olyan erős hajam van, mint a disznónak a szőre. Majdnem olyan, mint a drót. Sokszor a hajvágó gép is elakad benne.

Ha fúj a szél, vagy gyorsan megyek, egyáltalán nem kap bele, nem fújja a szél, míg másoknak sokkal lágyabb hajuk van. Hogyan tehetném lágyabbá, olyan módszerrel, hogy nem zsírosodik? A hajam hossza kb. 4-6 cm. Fiú vagyok.



2015. aug. 16. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Fújjál rá Elseve kifésülő sprayt, fehér doboz, piros kupakos, nem zsírosít, jó illata van, nem kell kimosni. Kb 3 fújás elég, ilyen rövid hajra. Puha lesz tőle.
2015. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Növeszd meg: akkor fújni fogja a szél. :D

Amúgy viccen kívül szerintem tök jó ha valakinek ilyen erős a haja: nem törik, könnyebben nő, stb. Inkább nézd a jó oldalát. :)

Használhatsz hajápoló szereket, lehet selymesebb lesz tőle kicsit a tapintása de vékonyabb szálú nem lesz. Itt esetleg megemlítem a balea mangós hajápoló tejét: hajmosás után, amíg még neves a hajad egy-két nyomásnyit (szappanadagoló szerű dobozban árulják) szétoszlatsz a hajadon hajszárítás előtt (nem kell kimosni), attól kicsit selymesebb lesz ha nem zavar a gyümölcsös illat.

2019. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!