Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a divatos férfi haj?

Milyen a divatos férfi haj?

Figyelt kérdés
Milyen hajat kérjek a fodrásztól? :) Ha vakszot, vagy hajzselét használok, akkor mit csináljak, hogy extra erősen tartson??? Nagyon rendetlen hajam van...:(
2010. márc. 8. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

mostanába fullra nem divat a felállított, élére vasalt süni haj. szerintem, ha ilyen a hajad vagy hasonló akkor tuti, hogy jól fogsz kinézni, és nem leszel tucat se.


[link] [link]

[link]

2010. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemárezeketaképeket! Szerintem az a legjobb, ha nem divatos, hanem a saját egyéniségedhez illő hajat kérsz egy profi fodrásztól. Szerintem érdemese egyszer erre sok pénzt áldozni, aztán később csak meg kell mutatnod a a fotót a fodrászodnak. Azért mert divatos, még nem feltétlenül jó, vagy áll jól. Ha divatozni akartam volna, most nem lenne szemöldököm. Pedig milyen szép!:D

(Rég láttam már divatbemutatót, hát ezek még gyerekek!)

2010. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2010. márc. 9. 13:49
 4/4 anonim válasza:
SP-s haj :D Egy csomó csajnak bejön ;)
2010. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!