Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen DM-es remékekkel...

Milyen DM-es remékekkel vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 00:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

12:54 vagyok kihagytam a mangós balea dezodort. Gumicukor jellegű illata van, szerintem az árához képest egész jó. Mondjuk én nem vagyok nagyon izzadós. De 200 ml van benne egy átlagos dezodor vagy 75 vagy 150 általában.


Szerintem ha dm-es arctisztítókat veszel ne a tiniknek valót vedd hanem azt a baleat ami felnőtt nőknek van. Azt hiszem abban a termékcsaládban van alkoholmentes tonik is. Ugyanúgy tisztít csak nem szárítja a bőrt. Az arclemosók is jobbak szerintem abból a kategóriából.

De ki kell próbálni van akinek beválik, van akinek nem.

2010. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. márc. 9. 14:55
 13/13 anonim ***** válasza:

van ami bejött, van ami nem.

Mangós dezodort én is vettem (az illata miatt) de nekem nemnagyon jött be, de lehet aki kevésbé izzadós annak jó

Sminklemosó viszont tök jó, én már 2 éve a kétfázisút használom, és ugyan olyan mint a l'oreal kétfázisúja csak sokkal olcsóbb! (kék fölül, átlátszó alul)

Aztán van ureás nappali krémem, az nem rossz végülis, de semmi extra

S-he-ből csak a körömlakkot próbáltam, de az nem jött be. vagy 5 réteget kell tenni hogy látszódjon normálisan a szín...

2010. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!