Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hogyan szőrteleníte...

Lányok! Ti hogyan szőrtelenítetek a combotokon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok dagadt, de a combom a legnagyobb felület, ahol szőrtelenítenem kell. Epilálok. A lábszáramat gond nélkül megcsinálom, mert ott kb mindenhol egy irányba nő a szőr. De a combomon nem. Szóval már azt se tudom hogy tartsam a gépet, hogy feszítsem meg a bőrt, és már annyira elegem van belőle. A lényeg, hogy nekem a combom sose olyan szőrtelen, mint a lábszáram. Bár itt nem is olyan a szőröm, itt szőke, meg gyengébb is. Ti hogy vagytok a combotok szőrtelenítésével? Mindig olyan sima, mint a lábszáratok?
2015. aug. 6. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A combomon sehogy, térdig szőrtelenítem a lábam.
2015. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amíg szőke és gyenge volt, addig sehogy. Aztn lett hormonbajom és le kellett borotválni, nah lett szép erős sötét szőr :D

SZerencsére kevés térd fölé érő ruhám van, ha azt felveszem akkor csak 0-s géppel végig megyek rajta.

2015. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem a legrövidebb szoknyám/gatyám az combközépig ér. De hát addig is le kell szedni valahogy a kis köcsög szőröket... :D
2015. aug. 6. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Én borotválni szoktam minden nap, így egyszerre kevés időt vesz igénybe, és teljesen sima.
2015. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyáron gyantáztatom, télen sehogy (szőke és pici szőröm van :D)
2015. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért szőrteleníted ha szőke a szőr ott? Soha eszembe nem jutna leszedni, azzal vacakolni ha szőke lenne.

De persze nekem hosszú fekete szőr van rajta, epilálom én is. 40 csipeszes Braunnal nagyon gyorsan megvan. Sose volt ezzel gondom.

2015. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. A combom hátsó részén szokott nőni néhány erősebb szál, azokat ki szoktam tépkedni, de ez nem több 10-15 szálnál. A többi nem érdekel, én is csak térdig szőrtelenítek.
2015. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Borotvával. Soha semmi mással nem csináltam, és minél többet borotválom, annál kevesebb szőr nő vissza.


Amit bevallom, nem értek, hisz nem gyökerestül tépem ki, de egyre több az egész lábamon a kopasz folt.

2015. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!