Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres bőrhámlasztás, dermaro...

Lézeres bőrhámlasztás, dermaroller, gyémántfejes bőrcsiszolás vagy gyümölcssavas kezelés? (Bőbben lent)

Figyelt kérdés

A helyzet következő: Most vagyok 18 éves és hál‘ isten már nem kell pattanásokkal küszködnöm, de régebben igencsak meggyűlt a bajom velük. Kozmetikushoz gyűlöltem menni, ezért otthon nyomkodtam ki magamnak amiből aztán ronda sebek lettek (ráadásul még szépen ki is kapartam őket) később pedig apró kis kráterek. Nem annyira durvák (legalábbis szerintem ennél sokkal rosszabb is van), de számomra nagyon zavaróak. Ezenkívül kis pici lyukak vannak az orcáimon, amikről fogalmam sincs hogy micsodàk, vagy hogy hogy kerültek oda.


Kozmetikus ajánlott gyémántfejes bőrcsiszolást/savas kezelést, ezenkívül a neten olvastam a dermarollerről és a lézeres kezelésekről, de nem tudom eldönteni hogy melyik lenne a legmegfelelőbb, mivel még egyiken sem voltam.


Mindenképpen olyan kezelésre szeretnék menni, ami ezt vagy egy alkalommal lebonyolítja vagy ha többször is kell mennem akkor a nyomai 2-3 napon belül eltűnnek. Ha pedig egy egyszeri kezelés nagyon szétszedi a bőrömet, akkor van egy 2 hetes őszi szünetem amikor gyógyulhat (mert ha lehet akkor nem mennék suliba ilyen állapotban).


Így néz ki a bőröm:

[link]

[link]

[link]


2015. aug. 4. 17:48
 1/1 anonim válasza:
100%
én mindegyiket kiprobaltam és csak a dermaroller jött be. a gyümölcssav..olyan volt utanna mintha a dm-es arcradirt hasznaltam volta. a gyémant... pedig vagy a kozmetikus volt nagyon rossz ,nem tudom de össze volt karcolva az arcom.és ezzel a porral a fülem is tele ment. a dermarollertől nem csak a ráncaim de a barna foltjaim is eltüntek. csak ajánlani tudom. de és már magamnak csinálom.
2017. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!