Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hegek és kráterek...

Mit tegyek a hegek és kráterek ellen?

Figyelt kérdés
Régen nagyon pattanásos volt a bőrőm, jártam is kozmetikushoz és a patik el is múltak. De sajnos ott maradtak a hegek és a kráterek, meg még ahol régen pattanásom volt pirosan elszineződött a bőrőm. Már rég szenvedek velük de nem tűnnek el. Nem nagyok de mégis zavar h lyukacsos a bőrőm. Mit tehetnék?
2010. márc. 7. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Miután képződtek a hegek az arcodon? Miután végleg elmúltak a pattanások és rá mennyi időre?

Megkérdezhetem a korodat?

Én 25 éves lány vagyok. Még mindig pattanásos az arcom, de nem annyira mint tini koromban. Viszont viszonylag hamar elmúlnak az arcomon, de nem olyan vészes a pattanás, de nem tudom, hogy nekem is lehet-e még heges az arcom.

Azért is kérdeztem a korodat és hogy mióta azaz meddig volt pattanásos az arcod.

Van egy nagyon jó kezelés,gyümölcssavas(mélyhámlasztó) kezelés, ami nagyon jó sok bőrproblémára mint pl. zsíros, pattanásos, pigmentfoltos és hegekre is.

Érdemes olyan kozmatikussal megcsinálni, aki Ilcsi termékekel dolgozik.

Én évetnet 2x végigcsinálok egy 6 alkalmas kúrát. Nagyon jó és már az 1. alkalomnál szembetűnő az eredmény. Sokat halványodnak a pigmentfoltok az arcomon, sőt bár én nem vettem észre, de a kozmetikusom azt mondta, hogy az arcomon lévő kis heg, ami a bárányhimlő következtében alakult ki szépen elhalványodott, kisimult. És azt is mondta, hogy a pigmentfoltok a homlokomon is szépen halványodtak.

Az erős paprika kivonatú anyag, az esemény előtti pakolás és az AHA-s pelling, amit az arcra kennek fel, ledúrja a vastag és az aéhalt szaruréteget, ezáltal a bőr "felélegzik" mivel eétváolítja az "elhasználódott" szauréteget, így a pigmentfoltok is halványodnak sőt a hegeket is képes és azt nem írom, hogy eltüntetni, de szépen kisimítanui vagy halványítani. De a hegekhez nyílván sok kőúrát kell végigcsinálni.

Másolok be anyagot rólla.

Én ezt tudom javasolni az arcodra. Hogy milyen árban van, az kozmetikustól függ. Én 6 alkalomért 8000 Ft-ot fizetek. Azt tudni kell, hogy ilyen kúrtá ősszel , télen és tavasszal lehet megcsinálni, nyáron nem ajánlatos, mert napallergiát okoz, hiszen fokozza a vérbőséget, igencsak kipirosodik az arc, ami pár óra múlva elmúlik, de ha nyáron ánikula van, és nap éri közvetlen kezelés után az arcot, akkor az mégjobban "megviseli" a bőrt. Viszont a kozmetikusom azt mondta, hogy nyáron lehet 2 hetenként vagy 3 hetenként 1 kezelést megcsinálni.



AHA gyümölcssavas sejt- és bőrmegújító manuális kezelés



Bőre láthatóan fiatalabb, érezhetően rugalmasabb és egészségesebb lesz már az első kezelés után.

A kozmetikai kezelés javasolt időpontja: októbertől –április.


Az AHA biológiai hámlasztó peeling látványos eredményt hoz: vérbőségfokozó, keringésjavító, ráncsimító és felszíni keratinoldó hatása van, javítja a bőr vízmegkötő képességét. A benne lévő alma, szőlő, naspolya, citromcirok olaj és alfa-hidroxisav segítségével a bőr kívülről-belülről megtisztul, szinte újjászületik. A bőr megújulása 28 nap alatt megy végbe. Ez alatt az idő alatt a bőr ”kicserélődik”, lezajlik a szaruképződés folyamata, a bőr regenerálódik.

Ha valamilyen oknál fogva gátolt a szaruleválás, lassul a folyamata, elöregednek a sejtek, a bőr élettelen, fakó, ráncok jelennek meg rajta. Ezen segít a bőr felső elszarusodott hámrétegének eltávolítása, amit peelingnek nevezünk. Ennek egyik formája a gyümölcssavas hámlasztás (kémiai peeling) alfahidroxisavas készítménnyel. A gyümölcssavak kíméletesen oldják a bőr felszínéről az elhalt sejteket, behatolnak a szaruréteg aljára, serkentik a sejtosztódást, elősegítve ezzel a bőr regenerálódását. A kezelések alatt felgyorsul a sejtképződés, a bőr készen áll a hatóanyagok maximális felszívására, halványulnak a kozmetikai hibák, enyhülnek a ráncok, halványodnak a pigment foltok és az aknés bőrhegek. Már az első alkalommal nagyon látványos az eredmény, bőr üde és kisimult lesz.


www.ilcsi.com nézd meg a honlapot is

2010. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz nagyon sokat segítettél:D
2010. márc. 8. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2010. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!