Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt szokik hozzá...

Mennyi idő alatt szokik hozzá a haj a sűrű mosáshoz?

Figyelt kérdés
Most hetente kétszer mosom a hajam, tehát olyan 3-4 naponta. Viszont el fogok utazni egy hétre, és végig kibontva szeretném hordani, ehhez viszont két naponta meg kell majd mossam. Ennyi idő alatt hozzászokhat? arra gondolok hogy ezentúl gyorsabban fog zsírosodni.
2015. júl. 29. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem attól zsírosodik jobban hogy gyakrabban mosod, hanem a szerektől amit használsz. Ha gyakran mosod akkor természetes összetételű sampont használj. Azzal semmi gond nem lesz.
2015. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, olyat hol tudok venni?

Már mindent próbáltam, Tulasit is, attól is ugyanúgy zsírosodott.

Két-három naponta mosnom kell, ha nem akarom tűrni a megvető pillantásokat.

2015. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak tiszta sampont használok már régóta, mert korábban nagyon sok probléma volt a fejbőrömmel, akkor váltottam és azóta teljesen rendbejött.
2015. júl. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!