Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le akarom vágatni a hajamat...

Le akarom vágatni a hajamat hogy felfrissítsem egy kicsit de kerek arcom van és nem tudom milyen haj állna így jól és azt akarom megkérdezni hogy milyen frizura lenne jól?

Figyelt kérdés

igazából nem teljesen rövidet akarnék hanem ilyent kb

[link]


esetleg ha linkeket is küldenétek a képekről megköszönném:D


2010. márc. 6. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mégis milyen a fejed, így nehéz megmondani. Én nem vágatnám le, ha kerek arcom lenne, mert még jobban kerekítené, de te tudod... 20/L.
2010. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háát felszeretném frissíteni a hajam egy kicsit de szerintem biztos lehet kerek archoz is jó (rövid) hajat találni mert valamikor valaki rövid hajjal megy be és abból csinálnak olyan hajat ami jó áll neki és biztos van olyan haj ami kerek archoz áll jól
2010. márc. 6. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

A kerek arc telt orcájú és tényleg kerek. A hajad oldalt legyen egyenes, a fejtetőn legyen dús a frizura. Mondjuk, mint a hatvanas években, az most úgyis megint divat. A geometrikus vágás vigyázz, csak kihangsúlyozza az arcod kerekségét. Kerüld a kemény vonalakat és a pont a szemöldöknél végződő frufrut. A ritkított vagy szintesre vágott haj, ami az arcodba hullik, segíthet abban, hogy az arcod keskenyebbnek nézzen ki, és az oldalra tűrt frufru is. Ha hullámos a hajad, az legyen azonos hosszúságúra vágva, és lehetőleg hosszú, hogy ne az arcod mellett legyen a nagy tömeg haj. Inkább tűzd magasra, vagy lófarokba, pár arcod mellé hulló tinccsel. (noiportal.hu-n találtam ezt)


szerintem valami ilyesmi jól állna neked:


[link]

2010. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
áhh köszi szépen a tanácsot:D
2010. márc. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!