Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom a hajamat mas...

Hogyan tudom a hajamat mas iranyba noveszteni?

Figyelt kérdés
Az én hajam,a fejem tetején elore no,a szemem felé,es ez igy eléggé rossz...hátra állitva vagy hátra-és jobbra,ugy mar jol all...szeretném teljesen hátra állítani,ugy hogy teljesen ralapuljon a fejemre vagy egy olyan modern frizurat csinalhassak, mert se hajlakkal se habbal nem áll meg szépen,hanem ugrik fel..

2015. júl. 28. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
egyik oldalrol a masik fele noveszteni sokkal konnyebb, bar azt is heteken at kell mindig a kivant iranyba beallitani, mig ugymond "beedzodik". elorrol hatra mar valamivel nehezebb, mivel hatrafele senkinek sem no termeszetesen a haja, de ugyanezzel probalkozhatsz. mindennap fesuld hatra ahogy szeretned, h kinezzen, es egy ido utan mar valamivel konnyebben befog ugy allni.
2015. júl. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom...de semmi habot,kremet nem kell hasznalni? Valaki mondta,hogy letezik hajgyanta ami talán erosebb mint a gél,nem tudom,es hogy azzal probalkozzak.
2015. júl. 28. 06:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem szeretem a lakkot meg társait. Esetleg waxot teszek a hajamra, mert néha száll.

Az én hajam mindig középen választódott el, most már balról jobbra automatikusan. Odaszokott vagy mi a szösz.

Gondolom lány vagy amúgy. Én úgy csináltam anno, hogy amikor vizes volt, körkefével mindig a kívánt irányba szárítottam, mielőtt vissza akart volna mászni hullámcsattal rögzítettem.

Elég sokáig tartott míg megszokta úgy, ahogy most van.

Egy helyen (hátrébb a fejemen) van épp egy forgóm is, na ott az istenért se akarja a jót. De nekem már így is megfelel.

Azért tehetsz rá lakkot, ha gondolod.

Vagy fiú vagy? :O

2015. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!