Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik epilátor jobb?

Szerintetek melyik epilátor jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tudom, általába mindenki arra gondol hogy a 10000-es a jobb mivel hogy drágább, de nem mindig van ez igy. Nemtudom mit csináljak ha tudnám biztosan hogy megéri a 10000-es lehet adnék érte annyit..van esetleg valakinek ezek közül valamelyik és leirnátok a tapasztalataitokat?


2015. júl. 25. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a drágábbik van. Tetszik, hogy megvilágítja a lábam, ezért látok minden apró szálat is, illetve a maszírozó görgők sokat segítenek, hogy ne fájjon annyira. Nekem megérte rászánni ezt a 10-est, remélem évekig jó lesz :)
2015. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy régi braunom van, már vagy 15 éve használom - úgyhogy tényleg jók!! :)


Én, most egy ilyet lipróbáltam, erre gyűjtök:


[link]


Ez már 40 csipeszes, nem 20. Próbáltam, szuper kis gép, egy húzásra leszed minden szőrszálat, nem kell többször végigmenni ugyanazon a területen.

2015. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. jobb
2015. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezen szerintem nem éri meg spórolni. Nekem 10000-res Philipsem van, és még az sem a legjobb. :) Elvagyok vele, teszi a dolgát, de ha lett volna keretem, drágábbat vettem volna ennél is.

Egyébként ha rossz epilátort veszel, és nem jön be, akkor sem fogsz következő hónapban beruházni egy újra, ami jobb. Inkább vegyél egy jó minőségűt, ha használod pl. két évig, akkor havi kevesebb, mint 1000 Ft-ra jön ki, nem nagy tétel. :) Lehet, hogy két márka azonos árú terméke nem ugyanolyan jó, de azonos márkán belül azért általában a drágább a jobb minőségű.

2015. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!