Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágás után mennyi idővel...

Vágás után mennyi idővel kezditek azt érezni általában, hogy elkezdett a hajatok töredezni és ideje frissíteni a végeket?

Figyelt kérdés
Mennyit szoktatok vágni milyen időközönként?
2015. júl. 25. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan két hónap után kezd el töredezni.

3-4 centit szoktam levágni kéthavonta (magamnak vágom), mert nem növesztem a hajam, viszont marha gyorsan nő.

2015. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most a rendbeszedés fázisnál vagyok,szóval nekem a hajam vége soha nem szép,csak szebb,mert 20 centit le kellett volne vágni,de inkább azt választottam,hogy több részletbe szedje le. Most megyek utolsó alkalommal,elvileg most ezzel az augusztusi vágással végigértünk,és végre lenövesztettem a rosszat. Most 3 havonta jártam,de csak a lenövesztés miatt,amúgy február-március határa felé szoktam menni és augusztus-szeptember határa fele.


Nem kell sokat vágni,igazából nem is feltűnő,max. csak azon,hogy szépen meg van csipkedve a vége,a hosszán nem nagyon látszik meg.

2015. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6-8 hónapot kibír a hajam hogyha megfelelően ápolom, ha nem akkor vághatnám hetente szerintem.
2015. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!