Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikini vonalat gyantázbi otthon?

Bikini vonalat gyantázbi otthon?

Figyelt kérdés

Először szeretném, borotválbi szoktam. Meleggyantával merjek próbálkozni? Nem égetem meg magam? Bocs, sose csináltam még.

Vagy vegyek hideggyantát, de tudom, hogy az nem annyira hatásos, azonban biztonságosabb.

Epilátorral nem mernék ott próbálkozni.


2015. júl. 18. 22:13
 1/4 A kérdező kommentje:

gyantázni, borotválni

telefonról írok

2015. júl. 18. 22:14
 2/4 anonim válasza:

Inkább kozmetikusra bízd,sajnos én csináltam már magamnak,és borzasztó.

Saját magadnak nem tudod úgy kifeszíteni,és beleragad a gyanta a bőrödbe,és nem tudod letépni utána a csíkot,és lila/zöld nyomokat hagy maga után.

Iszonyat fájdalmas volt nekem,szóval nem ajánlom!

2015. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2-3 éve gyantázom. Nem égeted meg, mert a gyanta nem melegszik fel annyira, amúgy kb fél óra kell neki. Nem biztos, hogy elsőre tökéletesen sikerül, de nagyon fontos, hogy mindig feszítsd meg a bőröd. Én ott hideg gyantával nem is próbálkoztam, mert az a lábamon sem működött, de a meleg mindenhol jó!
2015. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meleggyantából olyat vegyél ami spatulával felkenős, elasztikus, nem textilcsíkos. Ezzel nem lesz semmi gond. A hideggyanta semmire nem jó.
2015. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!