Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy megnőjjön?

Figyelt kérdés

Szőke középhosszú hajam van es nagyon lassan nő és sajnos töredezik is.

Most szedek Haj vital kapszulát azt mondták,hogy az segít

és már kipróbáltam a Herzériát,ricinus olajat de nem nagyon használtak.



2015. júl. 15. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A töredezést kéne megszüntetni... pl úgy hogy nem vasalod, nem szárítod meleg levegővel, nem fésülöd vizesen, nem dörgölöd mosás után, nem téped fésűkkel, használsz argán olajat a hajvégeidre minden nap. És persze megfelelően moss hajat, sampon csak hajtövekre, a többire balzsamot használj csak.
2015. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
külsőleg hiába kensz rá akármit ,nem fog nőni.a vitaminok meg ha belsőleg "rendben vagy" ,viszonylag egészségesen élsz ,azzal elérheted hogy erősebb lesz ,nem törik el ,ergo "gyoraabban nő".szerintem csak genetika kérdése.
2015. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Gliss kur balzsammal (fújós, amit fel kell rázni) erősödött meg a hajam, jol megnőtt végre pedig nekem is évekig nem nőt semmit ugyanis ki lett szőkitve, jól elbantam magammal mert válig érőre letört a hát középig érő hajam. Aztán kezdtem el használni ezt a balzsamot és persze nem hasznaltam hajszáritot meg hajsimitot. Probald ki.
2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem vasalod,nem szárítod,nem fested,nem vasalod vizesen:D hajpakolás legalább heti 1x(van a kallos tejproteines az is megfelel és olcsó 800 ft 1 liter) das gesunde plus haar vital komplex 800 ft 2 havi adag..évente 2-3x fodrász :) Amióta így csinálom derékig érő hajam van és nulla hajtöredezés :)
2015. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem fésülöd* bocsika
2015. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! sokat segített
2015. júl. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!