Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé letszik a kezemen a...

Eléggé letszik a kezemen a szőr, leszeretném borotválni, de anyum nemengedi, mit tegyek? :S 13/L

Figyelt kérdés
Eléggé szőrös a kezem, és barna színűek. Leszeretném borotvélni de anyum nem engedi mert akkor csak erősödni fog.De engem nagyon zavar, nemis szeretek rövidujjút felvenni. Ha leborotválom tényleg erősödni fog a szőr? És mennyi idő után fog visszanőni kb.? Mit tudnék mondani anyumnak? Lécci segítsetek :(
2010. márc. 4. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha fehér bőrű vagy akkor szőkíttesd ki, én is ezt csináltam egy ideig, de ha megmaradt a barnaságom nyárról akkor a bőrömet is kifehérítette sajnos.
2010. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Semmiképp ne borotváld mert kipattog és rondább lesz mint szőrösen, ráadásul 2 napon belül már tüsi lesz és vakaróznál mint egy bolhás macska.

Gyantát viszont kipróbálhatnád, vagy az epilátort. A szőkítés semmire nem jó, csak ha világító sárga szőrt szeretnél.

2010. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

világító sárga szőr?

jól hangzik!

amugy sztem epiláljad.

2010. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukádnak igaza van! Ő csak jót akar neked :) Ha leborotválnád hamar visszanőne és szúrna, és pár hónapon belül nagyon megerősődne.

Kérd meg anyudat, hogy jelentsen be egy kozmetikushoz aki majd legyantázza neked. Van még egy megoldás: az epilátor.

Ezek gyökerestül szedik ki a szőrt, amitől kevésbé erős szőrszálak növekednek, sőt még rikulnak is és nem kell sűrűn alkalmazni :) Remélem tudtam segíteni!

18/L

2010. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már mondtam anyumnak az epillátort vagy a kozmetikust de azt mondja szó se lehet róla :( Meg hogy a kozmetikus nem is "vállalná"-engedné legyantázni a kezem mert még fiatal vagyok :S
2010. márc. 7. 09:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekem anyum kozmetikus és nekem is elég szőrős a karom....leakarom gyantáztatni de nem engedi mert azt mondja hogy attól is megerősödik...

Szóval ilyen szőrös kézzel kell még lennem egy-két évig

2010. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az előző vagyok és még annyi hogy annyi szerencsém van hogy nem nagyon látszik...mert elég világos...de akkor is zaavar
2010. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én borotválom és érdekes egyáltalán nem érzem se erősebbnek se sötétebbnek se többnek ugyan olyan pedig 3éve borotválom szal....:) no para az ilyen baromságoktól kipattogni meg nem fog ha normális a borotva
2010. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer borotváltam le hülye fiatal koromban, tiszta pöttyös lettem. Ha meg le akarod gyantázni akkor menj és vegyél gyantát magadnak. Vagy kozmetikushoz is elmehetsz, anyudnak nem kell bejelenteni. Nem olyan drága dolog ez.
2010. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én az epilátorral próbáltam már ki és az jó volt tartós és utánna nem nő olyan sűrűn. De ha kozmetikusnál tartunk akkor lehet ott lézeres szőrtelenítést kérni... csak azzal az a baj,hogy drága, viszont 4 alkalom után már csak félévente évente kell eljárni mert teljesen "megöli" a szőrtüszőket
2010. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!