Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itt a hajam, és egy kicsi...

Itt a hajam, és egy kicsi belőlem, mit lehetne kihozni a hajamból?

Figyelt kérdés
régóta ilyen.. unom. segítsetek! nem akarok festetni. csak valami fazont.
2010. márc. 3. 21:56
 1/8 A kérdező kommentje:
2010. márc. 3. 21:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia gondolom 13-14 év körüli lehetsz. Nekem pont ilyen gyönyörű hajam volt:) És ilyen korban kaptam "agyfaszt". Megtépettem, levágattam, alig maradt..Mostmeg?Szidom magam! 4 éve alig akar megnőni..


Ha hallgatsz rám kicsit vágatsz belőle :) valami stílusos fufru és kész is :)

2010. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én is frufrura gondoltam. :D

nagyon rövidre nem is akartam vágatni.

2010. márc. 3. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Nagyon szép hosszú hajad van, a lényeg az, hogy 2 havonta 1-szer menj el legalább a fodrászhoz, mert csúnya a töredezett hajvég.


Javaslat:

Vágatnék a végéből 2 cm-t.Frufrut vágatnék, illetve elől két oldalt fokozatosra vágatnám. Nagyon jól állna neked. Egy hajvasalóval pedig szépen rendbe hozhatod. Kivasalod hajmosáskor és egy darabig szép. Így olyan semilyen. Itt-ott fut benne egy hullám.

Ha vasalod, nincs vele gond, mindig szép a fazonja.

2010. márc. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22:06 mintha én írtam volna ezt a választ :O Nekem azóta sem akar megnőni :'( pedig eltelt azóta 5 év :(
2010. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

03:52

köszi ez jó ötlet. :D

szerintem is kicsit semmilyen ezért akarok mást..

de szóval milyen fufrut?

2010. márc. 4. 16:28
 7/8 anonim válasza:
Szerintem akkora frufrut hagyass amekkora a homlokod közepéig ér kb, ugyanis nem állna olyan jól a szemöldökig érő.
2010. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez jogos, mert ugye kerek a fejformám, aminek nem előnyös a túl hosszú egyenes frufru mert megosztja az arcot és pufibbnak tűnik. :)
2010. márc. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!