Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok jó hajvégápoló olajat?

Tudtok jó hajvégápoló olajat?

Figyelt kérdés

Eddig Loreal Professional termékeket használtam, de boltban nem lehet kapni, netről rendeltem, de az nagyon macerás.

Tudnátok ajánlani olyat, ami drogériában kapható és jó?

Árban lehet olyan 4 ezerig.



2015. júl. 7. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A professzionális termékről a boltira (lakosságira) áttérni nem valami okos ötlet. Köztudottan sokkal gyengébb minőségűek mind.

Az internetről rendelni szerintem nem macerás, épphogy megspórolod az utazásra fordított időt, energiát, költséget, a helyedbe hozzák, amit akarsz.

Ami szerintem jó:

[link]

[link]

2015. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt használom, amit először belinkeltél :)

Most csak azért macerás, mert kezd kifogyni, de most egy ideig sose vagyok sehol előreláthatólag sokáig, hogy bármit is tudjak rendelni, mert nem tudom átvenni.

Akkor ezek szerint boltban nincs jó? Megnéztem ma őket. De nem mertem venni semmit sem. :)

2015. júl. 8. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Argánolaj
2015. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!