Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Strandolás után mindig nagyon...

Strandolás után mindig nagyon kócos, csapzott, kezelhetetlen lesz a hajam! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most természetes vizekre gondolok, tavakra, tengerre. Ugye bent vagyok sokszor több óráig a vízben, ilyenkor sokszor lebukok a víz alá, stb, így vizes lesz a hajam. Estére nagyon gubancos és kócos, mikor megszárad. Nagyon nehezen lehet kifésülni. Ilyenkor mindennap mossak hajat? Ha pl elmegyünk egy öt napos nyaralásra, és minden nap fürdök? Vagy van erre vmi termék? Más hajára is ilyen hatással van a víz, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? :)

2015. júl. 3. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp: utolsó vízbe merülés után, kend be hajad balzsam (nekem az Elseve piros tubusos festett hajra a legjobb), vagy hajpakolás (Kallos Latte Placenta, nekem a legjobb). Hagyd rajta kb min 10 percet. Aztán zuhanyzóban lemosod. És nap megszárítja. Sőt ha hosszabb hajad van, mint nekem, néha befonom, vagy megcsavarva kontyszerűbe rakom. Akkor klassz hullámos is lesz :)

(ui: próbálkoztam hajban maradó pakolásokkal is, de attól nekem ragacsos lett a hajam. Nekem azok nem váltak be.)

2015. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vízbe menés előtt kenj a hajadra hajolajat (pl argán), ez védi valamennyire, esténként pedig mindenképp moss hajat, nem kell mindig samponnal, elég balzsammal is 5 napból 4szer mondjuk.
2015. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)))
2015. júl. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!