Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell megcsinálni az...

Hogy kell megcsinálni az alábbi frizurát?

Figyelt kérdés

Tudom, elég béna kérdés, de egyszerűen én nem tudom megcsinálni.

Rövid egyenes hajam van, és szeretném kicsit feldobni vmi újdonsággal, S e kettő megtetszett:

[link]

[link]


Zselével próbálkoztam már, de vhogy nem tudom megcsinálni, lelapul egy idő után, és több szál tapad össze, a képeken meg a csávóknak ilyen mintha vmi habbal lennel megcsinálva.

Leírnátok részletesen hogy kell ezt megkreálni?

Köszi


2010. márc. 3. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
spécin van levágva. és valószínűleg valami hajhab, vagy wax, lakk? nemtudom.
2010. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél erősebb zselét vagy waxot lehet h a tied nem vmi tartós azér lapul le
2010. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugy van vagva. szerint wax-al csinalta.
2010. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amugy en utalom ezt a frizurat.
2010. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszeru, a hajad legyen vizes, de ne nagyon. utana habozd be, es lakkozd is. kezd el beszaritani, felfele fesulve, kozben lakkozd. ha kesz tegyel bele tupirt mindenhova egy kicsit igy sokaig fog tartani . ha kesz ugyan ugy lakkzod be egy kicsit, es huzzal az ujjadal bele csikokat,mig friss a lakk a hajadon. es lyen frizkod lesz :D nem nagy cucc. de a zsele az szar
2010. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!