Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra melyik jobb,...

Hajhullásra melyik jobb, Revalid vagy Béres szépségvitamin?

Figyelt kérdés
Elkezdett eléggé hullani a hajam 3 hónapja szültem,de már nem szoptatok.És be is festettem a hajam nem tudom melyik okozza a problémát.Ha revalid kapszulát elkezdem szedni akkor jó mellé revalid sampont.balzsamot használok vagy úgy már sok?vagy inkább a béres szépség vitaminja hatásosabb?
2010. márc. 3. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szépségvitaminok nem használtak, a Revalidot nem próbáltam, de biztosan jobb ha samponnal balzsammal együtt használod. A Vichy hajhullásra való samponját is tudom ajánlani, nekem bevált.
2010. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem egyik sem vált be. A Revalidnak még a samponját is használtam, de nem változott semmi. A béresről meg ne is beszéljünk -.-'' az is csak pénzpazarlás volt. Ami nekem bedúsította a hajam, és megállította a hullást az a Merz Spezial drazsé volt, ráadásul még meg is nőtt tőle szép hosszúra a hajam :)
2010. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a vichy elég húzós ha az ampullákat is nézem:(.erről a merz spezialról még nem halottam de ez még árba nem rossz.nemtudom mi lenne a legjobb még egyik fajtát sem próbáltam.
2010. márc. 3. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a vichyből az ampullákat nem használtam csak a sampont, az sem olcsó, de nekem használt. Ezt a merz drazsét viszont kipróbálom :) Voltam hajgyógyásznál, felírt különböző drága szereket de nem használtak semmit, sőt romlott a hajam állapota, most már korpás is.
2010. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos nekem is korpás de az volt is de nekem azt a head&shoulders elmulasztja.olvasgattam és még a Bánfi termékeket ajánlják.jó lehet?ezt a merz specialt hol lehet kapni?gyógyszertárakban is?
2010. márc. 3. 14:37
 6/9 anonim válasza:
amway nutrilite haj bor korom nekem bevalt.nagyon durvan hullt a hajam meg toredezett.3honapot szedtem de mar a masodik heten jelentos valtozast tapasztaltam
2010. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni a Merzt.
2010. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tegnap vettem Bánfi termékeket megpróbálom azt először az van rajta hogy 4-6 hét múlva elmúlik a hajhullás ha még sem akkor elkezdem szedni mellé a merz specialt is:).
2010. márc. 4. 13:30
 9/9 A kérdező kommentje:
hát a bánfi család nem az igazi ugyanúgy hulik a hajam.most kipróbálom majd a Merz specialt.remélem az fog hatni
2010. máj. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!