Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek hogy marad sokáig szép...

Nektek hogy marad sokáig szép a hajatok? Mit csináltok vele? Hogyan gondozzátok egy átlagos nap?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem hamar zsírosodik, pedig hetente 1x mosom, mit csináljak vele, hogy sokáig szép legyen? Nektek, hogy (lett) szép? Nem zsíros?

2015. júl. 1. 23:42
 1/4 anonim válasza:

vannak hajsprayk amiket szarazon kell rafujni, azokat szoktam hasznalni, hogy puhabb legyen

van hogy csak szarazon belefesulok balzsamot es csak masnap mosom ki, ezt is azert mert toredezik sajnos

ha zsiros a hajtoved szerintem probalj ki szarazsampont vagy hintoport, jo hogy csak heti 1x mosod:)

2015. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-):-):-), akinek van meg ötlete varom. :-)
2015. júl. 1. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad zsíros hajra való sampont használni, mert az szárítja a fejbőrt, amitől csak még több faggyú fog termelődni. Inkább ajánlott a normál hajra való, illetve balzsamot is csak hajvégre vagy hajhosszra kenni, mert a fejbőrt zsírosítja. Alkalmanként szoktam szárazsampont használni, mert ha sok stressz ér, gyorsabban zsírosodik a hajam, mosni meg utálom. :D
2015. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megmosom egy 2 az 1-ben samponnal, ami kondicionáló is.

A 4 napon elkezd látszódni, hogy zsírosodik, este beszórom a hajtöveim keményítő és rizsliszt keverékével (házi szárazsampon :D), ezt eloszlatom az ujjaimmal, majd kirázom, kifésülöm a nagyját és száraz törülközővel átdörgölöm a hajam. Így kibír normálisan még két napot. A 6. napon megint megmosom, ennyi.


De tizenéves koromban nekem is 2-3 naponta kellett mosnom, mert tacsak zsír volt az egész és akkor semmi nem használt, pedig kismillió sampont meg kotyvalékot kipróbáltam. Valószínű a tinikori hormokdorbézolás miatt volt olyan.

2015. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!