Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőrtelenítsek intim...

Hogy szőrtelenítsek intim területen?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem egyenletesen nő a szőr ott, szóval a gyantával bent maradnak az apróbb szemek, és „borostás” lesz, de a borotvától pedig kipattogok.
2015. jún. 27. 15:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fiúk! Ezt a kérdést nem azért tettem ki, mert szexelni akarok valakivel, hanem mert tanácstalan vagyok valamivel kapcsolatban! Szóval légyszi csak olyan írjon privibe, aki tényleges infóval szolgál a témával kapcsolatban! Köszi :*
2015. jún. 27. 15:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál cukorgyanta? Amúgy ha kinöveszted mondjuk fél centisre, azt egyszer ki lehet bírni, akkor már kiszedi a gyanta is teljesen.
2015. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló gondokkal küzdök, nekem eddig a veet cukorgyanta+a mini epilátor kombináció vált be a legjobban. A gyanta kiszedi a szőr nagyját, bár ha magadnak csinálod, lény mindig nagyon óvatos. (a veet gyantában van egy speciális spatula, ami kiírja, ha túl forró az anyag) Ha kozmetikushoz mész, akkor sokkal szebb eredményt kapsz, de drága, kissé kellemetlen, és sokat kell várni, hogy visszanőjön a szőr.

Most szereztem még be egy epilátor csomagot, amiben van egy mini, elemes, kifejezetten hónaljra/bikinivonalra ajánlott készülék, nagyon fájdalmas (bár a gyanta is az:D), de ha nincs sok szőr, akkor érdemes vele próbálkozni. Ehelyett persze lehet egy csipeszt is használni, bár úgy jóval lassabb a procedúra. Az előnye ennek a módszernek, hogy rövidebb szőrszálakat is ki tud tépni, és gazdaságos is.

Egy kevésbé agresszív módszer az elektromos borotva, ami pár mm-rel a bőr fölött vágja el a szőrt, így nincs irritáció, de nem is leszel 100%-ban sima tőle.

Egyik módszer sem tökéletes, és az év 365 napján csak akkor leszel szőrtelen, ha nagyon gyakran borotválod. Az epilátor és a gyanta tövestül távolítják el a szőrszálat, így egy idő után gyengül és esetleg világosodik is.

Nem tudom, hogy "működő" módszer-e, én magam soha nem próbáltam, de sokan hisznek abban, hogy fogyó Hold idején érdemes szőrteleníteni, mert így később világosabbak és vékonyabbak lesznek a szálak.

2015. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem kozmetikus szokta gyantázni, és utána csipeszelek egy picit. Van epilátorom , braun (azt hiszem így kell írni), és abban is van egy fej, ami kifejezetten hónalj, és intim területekre való, de azt még nem mertem kipróbálni.
2015. jún. 27. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!