Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajlakkal befújt hajamat...

Ha a hajlakkal befújt hajamat kivasalom, akkor az károsítja a hajvasalót?

Figyelt kérdés
A frufrumat minden reggel kivasalom, és befújom hajlakkal,mert különben szétesik az egész, és persze másnap már a hajlakkos hajamat vasalom ki, ami gondolom a hajamat eléggé károsítja, mondjuk az a legkevésbé sem zavar, mivel nem az egész hajamról van szó, hanem csak a frufrumról. De ez a hajvasalómat károsítja-e?
2010. márc. 1. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen, a bevonatot.
2010. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
nemhogy azért aggódnál mer 30 éves korodra nem lesz hajad, te a hajvasalód miatt aggódsz (Y)
2010. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja ja , igazuk van

ne a vasat féltsd hanem a hajad

sztem a paróka az drágább :P xDD

2010. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már bocs, de mégis miért ne lenne haja 30 évesen a hajvasaló használata miatt? Attól még, hogy a megnőtt haját kiszárítja, utána teljesen egészséges haj nő utána...

Sűrűbben kell vágatni ennyi.

Én mondjuk nem vasalom hajlakkal, de a fodrászom úgy szokta, ha megyek. Ő meg nyilván jó minőségű, drága hajvasalót használ. Szóval sztem nem károsítja.

A hajunk sem teljesen steril...nem kell égetni, ennyi.

2010. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
te amikor fodrászhoz mész mindig kopaszra vágatod a hajad? amúgy nekem se olcsó hajvasalóm van de teljesen kiszárítja. de ha te abban a hitben élsz hogy a vasalástól ugyan olyan egészséges marad a hajad, élj. lesz@rom
2010. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

még mindig arról van szó, hogy a HAJVASALÓT károsítja-e...

am nyilván nem arra gondoltam, h az illető full levágatja a vasalt részt...de előbb-utóbb lenő, és ha az utána növő haját nem vasalja, akkor annak mégis mi baja lehet?!?!

2010. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fhajadnak nagyon rosszat tesz. A hajvasalóra max ráég picit, de azt körömlakklemosóval le lehet szedni...
2010. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na, akkor most elmagyarázom mégegyszer azoknak, akik elkezdtek problémázni: az egész hajamat nem vasalom, csak a frufrumat elöl, amit szinte folyamatosan vágni kell, hogy normális alakja legyen, és ne nőjön meg túlságosan. azért nem érdekel, hogy annak a hajrésznek lesz-e valami baja, mert ez csak egy kicsike rész, nekem meg annyi hajam van, hogy ha a felét kiszednék, akkor is sok lenne kb... :D a hajvasalóm meg elég jó minőségű, drága is volt, szóval nem szeretném, ha pár hónap alatt tönkremenne.
2010. márc. 3. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt csináltam (csak az egész hajammal), de ne aggódj a hajvasalódnak semmi baja nem lesz, csak tisztítanod kell gyakrabban.
2012. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!