Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami tipp gyorsabb hajnoveke...

Valami tipp gyorsabb hajnovekedesert?

Figyelt kérdés
Van valakinek otlete, hogyan nojon gyorsabban a hajam? A fodrász levágott belőle most 6 centit, pedig 2-t mondtam!!!!! Kinkeservvel novesztem tovabb :( probaltam tavaly a ricinus olajat, tojást, meg csomó mindent, de nem segített. Valami olyat tud valaki,amit nem a hajra kell tenni, hanem pl hajkapszula tapasztalatok, amik nem olyan drágák? Nagyon megkoszonom annak aki válaszol!
2015. jún. 21. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód ami segít. De normálnál nem fog gyorsabban nőni a hajad. Havi 1-2 cm a normális.

Amúgy én sose értem miért nagy dolog pár centi minusz, észre sem lehet venni -6 centit, max annyit látni hogy szebb a vége, nem töredezett. A fodrász annyit szokott vágni amennyit muszáj ahhoz hogy szép legyen a hajad.

2015. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy tejproteines hajpakolás, amit fodrászkellékes boltokban lehet megvenni, és nekem például segített! :D nem.írta, h növesztene stb., de erre jó, másra nem. Göndör/hullámos haj, 16/L
2015. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!