Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek ezzel? Ilyen más...

Mit kezdjek ezzel? Ilyen más lánnyal is előfordult már?

Figyelt kérdés
Először is lány vagyok.A mellbimbómon szőr van.sokszor leborotváltam ezért most erősebb,több lett és feltűnőbb,tudom hülye voltam,de nem tudtam,hogy ez lesz a következménye..undorító,hogy tüntethetném el úgy,hogy ne nőjön vissza többé és olyan legyen a mellem,mint egy normális lánynak?Ha lehet ne olyan választ írjatok,hogy "fúj,de undorító,mindjárt hányok",hanem ami hasznomra is válik..köszi
2015. jún. 21. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Csipesszel húzgáld ki mindig, egy idő után kevesebb lesz. Sajnos nem vagy egyedül, törődj bele.
2015. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fúúújj de undo... neeem, csak vicceltem :) Amúgy én is csipesszel szoktam kiszedegetni, nekem még a köldököm alatt is van pár szál, amiket szintén csipesszel távolítok el.
2015. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2015. jún. 21. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, nekem és anyukámnak is van meg még sok más nőnek. Én csipesszel szedem ki.
2015. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!