Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajba melír?

Sötétbarna hajba melír?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van,és szeretnék bele valamilyen melírt.

színes jó lenne.

bármilyen ötlet jöhet.


16 L



2015. jún. 20. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább ne
2015. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
google
2015. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben középbarna színű hajra, az alábbi Balayage technikával készült hajfestést csináltatnám meg. Ami a haj végén (vagy éppen tincsenként) V alakban világosabb színre festett.

https://www.youtube.com/watch?v=ZWWdMp9DxiI


Fontos ! középbarna szín világosításakor bejönnek a rezes, csibesárga árnyalatok. Ezért érdemes hamvas színt választani. (nem lesz tőle hamuszürke, mint pl a minta tincsen. De a rezes színt kiüti, és egy szép akár világosbarna lesz).

Második fontos! amit a laikusok világos barnának gondolnak, azt a fodrászok középszőkének hívják, extra hamvas árnyalattal. (nekem is középbarna hajam van, és világos barnát akartam).


ui: balayage technikával festés még azért is jó, mert a fejtetőre, hajhagymákra, fejbőrre nem kerül hajfesték.


Például:

[link]


vagy fodrászok ezt hívják világos barnának...

[link]


vagy inkább szőkés árnyalat, de ehhez nagyon ki kell szivatni a haj eredeti színét, ami roncsolhatja

[link]


Én inkább e felé haladnék, gyönyörű

ez is ash blonde=azaz hamvas középszőke

[link]


vagy lehet olyan is, hogy marad a barna hajszíned, és csak egy-egy tincs "szélére" rak világosabbat. Tök jó ez is:

[link]


Ez is egy hamvas, ombre-balayage technikával készült

[link]


Sötétbarna hajba még jó a burgundy melír is.

[link]

2015. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!