Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Éjszakára hogy jobb hagyni a...

Éjszakára hogy jobb hagyni a hajat? Kibontva vagy összekötve lazán? Melyik jobb neki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kibontva.
2010. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kibontva, hogy ne húzódjanak a hajhagymák.
2010. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Kibontva. Nem jó, ha mindig össze van kötve, kicsit hagyni kell ,,szellőzni" a fejbőrt, és így tényleg nem húzódnak a hajhagymák, ahogy az utolsó hozzászóló is írta.
2010. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
kibontva.. nem tepodik, es neked is kenyelmesebb
2010. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kibontva van éjjel. Igaz így sokszor összevissza áll reggelre, mert elalszom, de elég ha nappal kell kínozzam a hajhagymáim a hajösszfogással :)
2010. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kibontva így a gumi addig sem roncsolja a hajszálakat.
2010. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Necces a dolog. Kibontva tényleg jobb a hajhagymáknak, mert nem húzódnak, viszont így jobban dörzsölődik, esetleg rá is fekszel, az meg roncsolja. Szerintem lazán befonva egy copfban a legkényelmesebb. Én kibontott hajjal nem tudok aludni, mert combig érő hajam van, és mindig rám tekeredik meg ráfekszek. Én mindig befonom. Ha jó minőségű és puha, hegyes fém részek nélküli gumit teszel rá, az nem roncsolja annyira.
2010. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!