Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám fehérre festeni...

Hogyan tudnám fehérre festeni a hajam? Eléggé hülye vagyok ezen a hajfestés téren és nagyon szeretném fehérre festeni.

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szőkítést mindenképp fodrásszal csináld, mert ha elrontod egyrészt csúnya lesz, másrészt meg tönkreteszed a hajad. Mondjuk amúgy sem egy hajbarát megoldással lehet ezt a színt elérni, ápoló balzsamok, olajok ide vagy oda,szóval jól gondold meg.

Ha cosplayhez akarod, akkor maradj a parókánál.

2015. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leszívatod fehéres-sárgáig, aztán fehér színezővel fehér lesz teljesen... feltéve hogy le nem törik tőből az egész hajad. Mert ez durván tönkre fogja tenni.
2015. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem említettem, világos barna hajam van(ez az alap hajszínem), a fodrászt meg már kérdeztem és nem vállalná be.
2015. jún. 18. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahol meg is értem, mert ha a drasztikus szőkítéstől letörik a hajad, azért nem akar felelősséget vállalni. Esetleg ha több lépcsőben próbálkoznál a szőkítéssel úgy talán van aki elvállalja, de így egyik napról a másikra nem fogja senki.
2015. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem is csoda, hogy nem vállalja be, hiszen nagyon durván tönkreteszi a hajat egy ilyen drasztikus szőkítés. Úgy biztosan belemenne, ha megbeszélnétek, hogy fokozatosan világosítjátok ki a hajadat és így minimálisabb lenne a hajszerkezet roncsolódása. Most gondolj bele, ha elvállalt volna és tőből letört volna a hajad..:S

Én is pár hónapja a feketéből váltottam barnára, mert allergiás lettem a fekete hajfestékre, (szőke lesz a cél) és csak havonta egyszer megyek picit mindig világosítani és lassan elérem a kívánt színt. Szóval hajrá, és türelem! ;)

2015. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd fehér lesz, ha megöregszel. Spongyán, ingyen.
2015. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!