Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fessem a hajam hogy ne...

Mivel fessem a hajam hogy ne legyen sárga?

Figyelt kérdés
Vörös hajam volt,blansoltam.Néhol szép szőke néhol kicist narancs.Blansolni már nem szeretném,Palette legvilágosabb szőkével festettem,nem fogta be.Mit tegyek legközelebb?

2015. jún. 15. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A narancs árnyalatot le kell szedni, festéktől nem lesz szőkébb.
2015. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fodrásszal.
2015. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hamvas árnyalatú festék!
2015. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fodrásszal semmiképp :P Meg tudom oldani itton is, 5 éve egyedül kezelem a hajam és semmi baja,azért nem fogok pénzt kidobni,mellesleg persze könnyebb lenne de legutóbb nagyon tönkretette a hajam,és most mielőtt belekezdtem kértem a fodrászt hogy csinálja meg,de ő azt mondta hogy nem lehetséges kiszedni a vöröset,ami mondjuk elég szomorú,ha ennyire ért hozzá, a környékünkön pedig nincs más akihez fordulhaték,szóval egyedül kell megcsinálnom :P
2015. jún. 16. 14:16
 5/6 A kérdező kommentje:
a hamvas árnyalatú konkrétan mit jelent?
2015. jún. 16. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Hideg árnyalatú festék, kék és lila tónusok vannak benne amik kiutik a sárga és narancssárga színeket, nézd meg a színkort. Fodrászkellekesbe menj és kérj tanácsot, hogy hamvas szőkét szeretnél. Minden márkanal más, általában 10.1, vagy 10.2. Az 1, 2 végűek, de pl a wella koleston 10.8 as a is jó.
2015. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!