Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítéshez értő lanyok...

Szőkítéshez értő lanyok segitenete nekem?

Figyelt kérdés
Szoval , alapbol majdnem fekete a hajam (gesztenyebarna) nagy nehezen melirokkal , leszivasokkal egeszen szep szoke lett. De ahol nem melirozva van ott sargas. Hajfestekkel sose erem el , hogy ne legyem benne sarga , a hamvasitok , meg a feheresebb tincseken hasznalnak. Tehat , szokitoport+oxit pl9%-osat kenhetek a tovere? Vagy legyen 12%? Feheret szeretnek. Es utana hasnaljak hamvasitot? Alfaparf szokitoporjara gondoltam , de ha nektek hasznalt mas szivesen meghallgatom , mi es hogyan. Ezen a heten festenek tovet, ugyhogy kerlek titeket segitsetek nekem. Koszonom!

2015. jún. 9. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szőkítőpor + 9% oxi elég kell hogy legyen a tövére. A 12% már lehet szétmarná a fejbőröd. Ja és jó tanács: kend be a fejbőröd kókuszolajjal, arra kend a szőkítőt majd, kevésbé szárítja a hajat, kevésbé marja a bőrt így. A színeredményen pedig nem változtat az olaj. Mindig így csinálom már, a szőkítőbe is keverni szoktam olajat.

Viszont szőkítés után festeni is kell. Azt már csak gyenge oxival csináld. Ha hamvas árnyalatot akarsz akkor hamvas szőke festéket vegyél. Az Alfaparf jó márka, habár én már Kallost használok mindenből, eredmény ugyanaz csak jóval olcsóbb.

2015. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Otthon,házilag sosem lesz fehér hajad.Fodrászhoz menj,mert nagyon hosszú folyamat.Egyből nem is lesz olyan,amilyet szeretnél.Hozzám is már csak akkor jönnek a lánykák,mikor otthon leég a hajuk,elkezd gumissá válni,hogy hozzam helyre.De persze úgy,hogy ne vágjak belőle.
2015. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso: akkor azt , hogy csak egyszer menjek at rajta porral es oxival , ugy eseltelen a feher? Mit javsolsz milyen hajsfesteket vegyek illetve 3% vagy 6%ossal?

Masodik: igen , anno en is sirva szaladtam a fodraszomhoz, de 21 evesen , mar nagyjabol elertem azt a szint amit szerettem volna , csak a tovet szeretnem itthon festeni es feheresre lehetoleg. Koszonom. Nektek!

2015. jún. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!