Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti cikinek tartjatok h...

Csajok ti cikinek tartjatok h a stranon meglatok egy ojan 17 eves fiut akinek szoros a keze laba (eleg nagy) a hasa es a melkasan is kezd jelenkezni a szorzet? Titeket taszit ez? Es mi javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
A pasik nagy része ezeken a testrészén szőrős van sők csaj akinek ez abszolut férfias és bejön van akit taszit de szerintem a nagyátlagot nem zavarja! Szóval nyugi nem meiatt fognak dobni a csajok!
2010. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pl. igen,nekem sem jönnek be a szőrös pasik,de ha belezuhannék egy ilyen példányba,biztos nem az lenne már a legfontosabb,h szőrmés v. sem!!!és az is igaz,ahogy előttem is mondták,ha vki erre hivatkozva ejt téged,az kamuzik!!!:D
2010. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom!

A csiga pasik Nekem nem jönnek be! O Férfiasság!

Ha nagyon-nagyon szőrös vagy és nem akarsz gyantáztatni, akkor vágd le géppel rövidre.

Máris csinosabb leszel a strandon! :o)

2010. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A hasa nagy, vagy a szőr? :D

A nagy has zavarna, de a szőr az nem, sőt, én a szőrös pasikat szeretem. Az az igazán szexi, ha ehhez borostás arc tartozik. Az egyetlen ami taszít, az a szőrös hát..

Amúgy annál gusztustalanabb nincs, mint amikor valamelyik srác a hasáról leborotválja a szőrt és persze látszik az 1-2mm-es szőr, na az gusztustalan.

A lányokat nem zavarja, de ha téged igen, akkor se borotváld, hanem inkább akkor már más módszert keress...

2010. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

keze lába szőrös?? :DDD

a pasiknak általában van ott szőr ,az lenne a fura ha nem lenne .egyáltalán nem ciki.!

a barátom i s szőrös hasán mellkasán kezén lábán.

[link] szerintem szép és férfias aki ilyen helyeken szőrös.

Ha nem lennének a csupasz modell pasik akkor senkise viszolyogna a szőrös pasiktól.EZ is divat lett hogy na akkor a pasik is gyantázzanak.:P HA mellette sporots a testalkatod akkor nem hiszem hogy taszítanád magadtól a csajokat.Nekem max a háton nem tetszik ,...de máshol lehet ráadásul ha szépen gondozva is van akkor nem gáz.HA angyon dzsumbulyosnak érzed akkor picit menj végig rajta egy hajvágóval

2010. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőrrel nincs gond, a nagy hassal viszont annál inkább. Ha elkezdesz vmit sportolni, vagy lejárni kondiba, esetleg plusz még az étkezésedre is odafigyelni akkor nyárra egész jó formába lendülhetsz.


(A kérdésed elég kétértelmű, ha félreértettem és nem is nagy a hasad akkor nincs semmi gáz veled ;))

2010. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szor nagy nem a hasam...a hasam kockas
2010. febr. 27. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt tartom cikinek, ha valaki nem használ vesszőt, az olyat meg ojannak írja. Ez taszít, de nagyon! Egy férfi meg legyen szőrös, ne csupasz csiga!
2010. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beszólogatós válasza:

Előző válaszolónak igaza van :D

Tanulj meg írni ;)

2010. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!