Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől tágulnak egyre jobban a...

Mitől tágulnak egyre jobban a pórusaim?

Figyelt kérdés
2 hetente kinyomkodom a miteszereimet, és mostanában megfigyeltem, hogy sokkal nagyobbak a pórusaim, mint ezelőtt. Sokkal feltűnőbb, undorítónak tartom így magam. Ráadásul míg eddig tisztának láttam őket,most már a nyomkodás utáni napra barna trutyi (nem alapozó) ül meg bennük. Mit lehet ezellen tenni? Használok fekete szappant, lehúzható arcpakolást, aloe verát, havi egyszer bio só oldattal is végigtörlöm az arcom. Annyi mindent megteszek, hogy szép legyen, és mégis az ellenkezője az eredmény. Nagyon el vagyok keseredve :(

2015. jún. 4. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Most szerintem a melegtől romlik a helyzet.
2015. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem váltottál véletlen olyan alapozóra vagy arckrémre, ami komedogén, tehát tömíti a pórusokat, mitesszereket okoz?

nézd meg krémmánián az összetevőinél az első számokat, vagy mondd meg a típust és megnézem.

de amúgy nyáron nekem is több mitesszerem szokott lenni. : (

2015. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Váltottam krémet, de pont parabénmentesre! :)

Erre :

[link]

Nem hiszem hogy ez lenne az oka. De a melegtől sem tágultak ki ennyire régebben! Lehet öregszem???? :S

2015. jún. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!