Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék magamnak valami...

Hogyan tudnék magamnak valami kontyfélét csinálni derékig érő hajamból?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Mosd meg a hajad, rakj rá hajhabot, csavard be és így szárítsd meg .Várd ki amíg kihűlnek a csavarók, szedd ki őket és babacsattal kezd el rögzíteni-nem baj ha nem szabályos,az is divat ha kicsit lazább a konty.Ha kész akkor fixáld lakkal és rakj rá hajfényt.

Ha egyszerűbbre vágysz:kösd a hajad lófarokba és szépen tűzd le valahogy így :

[link]

lehet díszt is belerakni, nekem is nagyon hosszú a hajam és ez a legegyszerűbb konty, kb 10 perc alatt kész:)

2008. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem nem derékig rő hajam van, de azrt megvan az fél méter is :D én ezt szoktam:

1. válaszd kétfelé ahajad, vízszintesen

2. a felsőt csavard föl, és tűzd egy "bunkóba"

3. az alsó részt csak simán hajtsd föl az felsőre és csattold el..

+1 ha akarod, akkor akár diffúzorral beszárythatod a lelógó hajat, az tök dögösen néz ki :D

n ezt szoktam csinálni...

vagy egyszerűbb: az egészet csavard fel és tűzd bunkóba :D a bunkó egy csiga alakú valami akar lenni, így elég nehéz elmagyarázni :D majd ha tudok, rakok képeket D

2009. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!