Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Délelőtt tiz órakor ha kimegye...

Cunciii kérdése:

Délelőtt tiz órakor ha kimegyek napozni 11-ig akkor az nem veszélyes? Mivel eddig később mentem ki 15 faktoros napkrémmel de alig barnulok, de ha tiztől 11 ig napkrém nélkül fekszem ki az nagyon káros?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Napvédő nélkül napozni délelőtt is káros, már április közepe óta erős az UV sugárzás.

Válassz olyan napvédőt, ami alatt lehet barnulni (nem fényvisszaverős) és várj türelemmel, ha annyira barnulni szeretnél.

2015. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy fényvédő nélkül mész ki még nem fogsz jobban lebarnulni. Fényvédőt minden nap kell használni már akkor is ha a boltba mész. Napozáshoz meg főleg, másképp csak leégsz vagy tönkreteszed a bőröd.

Napozz minden nap normálisan, egy idő után látszani fog.

2015. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vol mikor napvédő krém nélkül napoztam és lebarnultam jobban mint krémmel rögtön elsőre, de most elég alacsony faktorost használok, mégis lassan barnulok, igaz tegnap feküdtem ki 1 órára, ma meg másfélre :D
2015. jún. 2. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!